aboutus

Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd

Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd
1
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
شرکت تجاری
فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
مارک های: YSETEX FRCTEX FRPPE
تعداد کارمندان: >100
فروش سالانه: 100-200
سال تاسیس: 2011
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
دربارهی ما
معرفی

Xinxiang Weis Textiles & Garments Co.Ltd

 

چین Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd نمایه شرکت 0

 

    جزئیات شرکت:

نوع تجارت: سازنده

بازار اصلی: در سراسر جهان

مارک های تجاری: FR PPE ، YSETEX ، FRCTEX

تعداد کارکنان :   30 ~ 100

فروش سالانه: 5000000-10000000

سال تاسیس: 2011

صادرات کامپیوتر: 50٪ - 70٪

 

 


 

 

Xinxiang Weis Textiles & Garments Co.Ltd تخصص در توسعه دادنداخل کردن و تولیدداخل کردن پارچه های مقاوم در برابر شعله ، لباس های مقاوم در برابر شعله ، لوازم جانبی بازدارنده شعله و سایر پارچه ها و لباس های محافظ.

واقع در پایگاه تولید پارچه پنبه FR در شمال چین ، ودر سال 2011 تارت شده است، Xinxiang Weis Textiles & Garments Co.Ltd تقریباً 15 سال تجربه نساجی FR و پردازش لباس محافظ دارد. سرمایه گذاری مداوم در زمینه تولید پارچه های جدید و لباس های ایمنی با عملکرد بالا ما را قادر می سازد راه حل های مختلف FR را برای ایمنی صنعت ، خدمات نظامی و آتش نشانی ارائه دهیم.

 

 

پارچه های ضد شعله و لباس های محافظ

 

چین Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd نمایه شرکت 1

 

محصولات ما از جمله پارچه بازدارنده شعله پنبه ، پارچه پنبه / پلی استر ، پارچه بازدارنده شعله CVC ، پارچه بازدارنده شعله پنبه / نایلون ، پارچه ذاتی fr aramid 3A ، پارچه ماداكریلیك / پنبه ، پارچه با دید بالا ، پارچه ضد استاتیک ، پارچه ضد آب و روغن ، ضد پارچه های اسیدی و قلیایی ، پارچه ضد قوس ، لباس های مقاوم در برابر شعله ، روپوش ضد کمان ، سایر لباس های محافظ و لوازم جانبی بازدارنده شعله (نوارهای بازدارنده ، زیپ های دیواری ، نوارهای بازتابنده ، نخ دوخت ، نوار الاستیک) و غیره.بیش از صدها نوع پارچه و لباس ، خدمات حرفه ای و قیمت رقابتی با رضایت خوب به مشتری ما ارائه می شود.

 

برنامه برای محصولات ما

 

 

چین Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd نمایه شرکت 2

 

محصولات ما به طور گسترده ای در صنایع استفاده می شودایمنی آتش، نفت و گاز ، برق ، تاسیسات ، جوشکاری ، ساخت و ساز و پتروشیمی ، کشتی سازی ، اتومبیل های اتوماتیک ، مواد شیمیایی ، متالورژی و نظامی و غیره

 

 

 

کارخانه پارچه ما

 

 

چین Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd نمایه شرکت 3چین Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd نمایه شرکت 4

Xinxiang Weis Textiles & Garments Co.، Ltd فن آوری پیشرفته داخلی و خارجی را با هم ادغام کرده و سیستم تولید کامل خود را راه اندازی کرده ایم. از نمونه برداری ، تولید انبوه تا آزمایش ، پرسنل بسیار واجد شرایط را داردما دارای بخش تحقیق و توسعه سطح بالا ، بخش دقیق QC ، کارخانه های مرتبط پارچه وگواهینامه ISO 9001 کارخانه لباس بالغ ، در هر مرحله ، از پرس و جو ، نمونه برداری ، تولید ، بسته بندی ، حمل و نقل تا خدمات پس از خدمات ، ما می توانیم انواع مختلفی از راه حل PPE و خدمات یک مرحله ای را به مشتریان خود ارائه دهیم.

 

 

گزارش تست ما توسط شخص ثالث و مارک محصولات خود تأیید شده است

 

 

چین Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd نمایه شرکت 5

 

برای اطمینان از کیفیت بالای محصولات ما و دیدار با مشتری"درخواست،همه محصولات ما آزمایش دقیق موسسات شخص ثالث (SGS ، ITS ، BTTG ، AITEX) را پشت سر گذاشته و به استاندارد GB ، EN ، ASTM ، NFPA مانند GB8965 ، EN11611 ، EN11612 ، EN1149 ، NFPA2112 ، ASTM F1959 ، و غیره.و ما همچنین مارک های خودمان را داریم ،

ysetex،frctex ، frppe و غیره.

 

مشتریان و ما در نمایشگاه:

 

 

چین Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd نمایه شرکت 6

ما مشتری را تهیه می کنیمs با قیمت رقابتی و محصولات با کیفیت بالا ،بیشتر و بیشتر مشتریs بکآمن ما خریداران منظم و شرکای همکاری. علاوه بر این ، ما در بسیاری از نمایشگاه های بزرگ شرکت می کنیم و بسیاری از مشتریان از ما دیدن می کنند و از ما تعریف می کنند.

 

 

Ysetex را انتخاب کنید ، ایمنی را انتخاب کنید!

 

چین Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd نمایه شرکت 7

با هدف "ارائه حفاظت بهتر برای محل کار بهتر" ، ما همچنان به تولید محصولات با کیفیت بالا و حفاظت مناسب برای کارگران محیط خاص در سراسر جهان ادامه خواهیم داد.Ysetex را انتخاب کنید ، ایمنی را انتخاب کنید!

 

 

تاریخ

از سال 2011 شروع کردیم ، ما در حال پیشرفت به تولید کننده پیشرو در صنعت فارکس و مواد غذایی در چین هستیم. نزدیک به 50٪ از پارچه ها و کارهایی که ما به آسیای جنوبی ، کشورهای اروپایی صادر می کنیم ، سمت چپ به بازار داخلی عرضه می شود که عمدتا توسط تولید کنندگان برند تعیین می شود.

مستقر در Xinxiang ، ما تقریبا 10 سال تجربه در منسوجات FR و پردازش لباس محافظ. سرمایه گذاری مستمر در زمینه تولید پارچه های جدید تفریحی و پوشاک ایمنی با کارایی بالا ، ما را قادر می سازد تا راه حل های مختلف FR را برای ایمنی صنعت ، ارتش و خدمات آتش نشانی ارائه دهیم.

سرویس

1. سرویس نصب شده و ODM در دسترس است

ما می توانیم در مرحله اولیه و توسعه سفارش ویژه ای را انجام دهیم تا مشتریان جدید آزمایش را دنبال کرده و از کیفیت مرغوب اطمینان حاصل نمایند. بسته بندی و برچسب ها قابل تنظیم هستند.

2. تجهیزات تست کامل برای اطمینان از کیفیت فله. گزارشات آزمون شخص ثالث قبل از تحویل در دسترس است

3. تیم فروش باتجربه ای وجود دارد که در هر راه به هر مشتری خدمت کند

4- گارانتی خدمات پس از فروش بسیار عالی برای هر بخش

5. ارائه نمونه رایگان و سفارش کوچک استقبال.

تیم ما

ما تیم فنی و فروش ویژه ای داریم ، تیم مدیریتی برای مشتریان مختلفی پشتیبانی می کند و تیم های ما خدمات ارائه می دهند 24 ساعت * 7 روز

 

 

چین Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd نمایه شرکت 0

اطلاعات تماس